Lokalizacja

OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
„LEŚNA PERŁA”
zlokalizowane jest 10 km od Pruszcza Gdańskiego w miejscowości Kaczki. Na obszarze prawie 8 ha wydzielono 57 działek o różnej powierzchni od 800-1800 m2.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy domy zapewniające naszym klientom funkcjonalność, wygodę oraz nowoczesność przy jednoczesnym zachowaniu kameralności osiedla.

Dzięki bardzo dobrej lokalizacji mieszkańcy osiedla „Leśna Perła” mają możliwość szybkiego dojazdu do Trójmiasta, autostrady A1 oraz na lotnisko w Rębiechowie.

Bliskość morza Bałtyckiego, Borów Tucholskich, Pojezierza Kaszubskiego oraz będące w pobliżu wyciągi narciarskie w Przywidzu i Wieżycy powodują że lokalizacja osiedla stanowi swoistą perłę w skali województwa Pomorskiego.

wave
Home nad tree

Osiedle Leśna Perła to okolica piękna, zaciszna otoczona zielenią. Dodatkowym atutem osiedla są przepiękne sąsiadujące od zachodu sady malinowe oraz od północnego wschodu las iglasto-liściasty.

Piękne lasy i malownicze tereny zachęcają do aktywnego wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

W tym miejscu odpoczną Państwo w spokoju i harmonii po ciężkim dniu pracy spędzonym w wielkomiejskim zgiełku.

KOMUNIKACJA MIEJSKA I PRYWATNA UMOŻLIWIA SZYBKIE POŁĄCZENIA AUTOBUSOWE Z GDAŃSKIEM, PRUSZCZEM GDAŃSKIM ORAZ STAROGARDEM GDAŃSKIM.

NAJBLIŻSZA SZKOŁA PODSTAWOWA, I PRZEDSZKOLE ZNAJDUJE SIĘ W TRĄBKACH WIELKICH (OK. 1,5 KM). SZKOŁY ZAPEWNIAJĄ DOJAZD AUTOBUSOWY DLA SWOICH UCZNIÓW.

Instytucje i urzędy takie jak: Urząd Gminy, Poczta, Banki, Policja, Ośrodek Zdrowia również znajdują się w Trąbkach Wielkich.

Na terenie osiedla zaprojektowano elementy małej architektury oraz zieleni, a także sklep wielobranżowy, restaurację i kawiarnię.

bus
car
school
KONTAKT: biuro@lesnaperla.pl // tel. 507 130 470, 601 614 882
projekt i wykonanie KOI